top of page

O kancelarii

​Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum miasta Wałbrzych.
W ramach prowadzonej działalności Kancelaria świadczy kompleksowe usługi i porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, pracy oraz administracyjnego.

Kancelaria oferuje możliwość wyboru najdogodniejszej formy współpracy.

W miarę potrzeb Klienta oferuje następujące formy rozliczenia:

  • za czynność lub sprawę – wynagrodzenie  liczone jest za wykonanie określonej czynności (sporządzenie opinii, projektu umowy, pisma) lub poprowadzenie sprawy (postępowanie sądowe), w wysokości odpowiedniej do potrzeb Klienta.

  • ryczałtowo – jest to stałe miesięczne wynagrodzenie za ustaloną ilość godzin, do wykorzystania przez Klienta w cyklu miesięcznym. Zastosowanie tej formy przewidziane jest dla przedsiębiorców posiadających potrzeby w zakresie kompleksowej obsługi prawnej. Jest to dogodna forma współpracy, która daje możliwość korzystania ze wszystkich usług Kancelarii w najniższych cenach.

  • godzinowo – wynagrodzenie, stanowiące iloczyn ustalonej stawki i czasu pracy. Stawka godzinowa jest uzależniona od rodzaju i zakresu czynności. Ta forma rozliczenia skierowana jest do firm i osób fizycznych o sporadycznych potrzebach prawnych.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stuchły
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stuchły
Adwokat Katarzyna Stuchły

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Pracę magisterską obroniła z zakresu prawa autorskiego i własności przemysłowej.

 

Od 2014 r. członek Izby Adwokackiej w Wałbrzychu, gdzie odbywała  aplikację adwokacką.

W trakcie  aplikacji  współpracowała z adwokatami i radcami prawnymi z terenu całego kraju, zdobywając niezbędne doświadczenie zawodowe.

bottom of page